за нас

за нас

Ние се прават работите малку поинаку, и тоа е начинот на кој ние се допаѓа!

Нашиот тим

Ningbo Teng Yi градежни машини ко., Ltd фокусира на инженеринг машини кофа заб, завртки, нестандардни парчиња на развој, производство и продажба на националните водечки модерна претпријатие. Нашиот бизнис се шири низ цела Кина, САД, Канада, Австралија, Јужна Африка, Чиле, Индонезија, Бразил и така на повеќе од 50 земји и региони.

Ји Teng машинерија на абење отпорен борби минатата заб носат делови за водиме врвот инженеринг машини технологија и развој на нови производи се појавуваат во бескрајно, опфаќа багер кофа заби, заб блок, ослободување, брзо лажичка оклоп, нож, нож агол, игла , scarifier 8 серија и различни спецификации на цврстите делови и метални parts.The компанија опстојува на пазарот како насоки, на квалитетот се залага за развој на целите на претпријатието. Постојано подобрување на квалитетот на производот, подобрување на конкурентноста на меѓународниот пазар. Teng Yi машини добредојде на клиентите во земјата и странство да ја посетите и да преговараат за бизнис, за да се приклучат на рацете во креирањето на иднината!

 WhatsApp Онлајн Chat!