• 9
  • 111
  • 11

Produktet

Ne fokusohemi në dhëmbët e kovës së makinerive inxhinierike, bulonat, pjesët jo standarde të zhvillimit, prodhimit dhe shitjes së ndërmarrjes moderne kryesore kombëtare.?

Raststudim

Ne ofrojmë një gamë të gjerë të formacioneve të produkteve
që përshtaten saktësisht për aplikacione të ndryshme dhe mjedise funksionimi.

RrethKompania

rreth
Ningbo Yiteng makineri ndërtimi bashkë., LTD është një fokus në bulonat e parmendës, bulonat e këpucëve, arrat, kunjat për 20 vjet. Biznesi ynë u përhap në të gjithë Kinën, Shtetet e Bashkuara, Kanada, Australi, Afrikën e Jugut, Kili, Indonezi, Brazil dhe kështu në më shumë se 50 vende dhe rajone

KontaktoniAichi

rreth
Për pyetje rreth produkteve tona ose listës së çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të kontaktojmë brenda 24 orëve.
WhatsApp Online Chat!