• 9
  • 111
  • 11

Производи

Ние се фокусираме на инженерски машини кофа заб, завртки, нестандардни парчиња на развој, производство и продажба на националните водечки модерно претпријатие.?

Случајпроучување

Ние нудиме широк спектар на производни линии
кои точно одговараат за различни апликации и работни средини.

ЗаКомпанијата

за
Ningbo Yiteng градежни машини ко., LTD е фокусиран на завртки за плуг, завртки за чевли, навртки, иглички веќе 20 години. Нашиот бизнис се шири низ цела Кина, САД, Канада, Австралија, Јужна Африка, Чиле, Индонезија, Бразил и така на повеќе од 50 земји и региони

КонтактАичи

за
За прашања за нашите производи или ценовник, ве молиме оставете ни ја вашата е-пошта и ќе стапиме во контакт во рок од 24 часа.
WhatsApp онлајн разговор!