Rreth nesh

Rreth nesh

Ne bëjmë gjërat pak ndryshe, dhe kjo është mënyra se si ai!

Ekipi ynë

Ningbo yi teng makineri ndërtimi co., LTD.is një fokus në dhëmb kovë makineri inxhinierike, bulonave, copa jo-standard të zhvillimin, prodhimin dhe shitjet e ndërmarrjes kombëtare kryesor moderne. Biznesi ynë përhapur në të gjithë Kinën, Shtetet e Bashkuara, Kanada, Australi, Afrika e Jugut, Kili, Indonezia, Brazili dhe kështu me radhë më shumë se 50 vende dhe rajone.

Yi makineri teng e lufton veshin-rezistonin dhëmb kaluar pjesë të veshin për kryesor përparimin e teknologjisë të lartë makineri inxhinierike dhe zhvillimin e produkteve të reja dalin në pafund, mbulon dhëmbët ekskavator kovë, bllok dhëmb, lehtësimin, forca të blinduara të shpejtë lugë, thikë, thikë Angle, pin , shkrifërikator 8 seri dhe specifikimet e ndryshme të kompanisë pjesët e ngurta dhe parts.The metalike vazhdon në treg si udhëzim, të cilësisë përpiqet për zhvillimin e qëllimit të ndërmarrjes. Vazhdimisht të përmirësuar cilësinë e produktit, të rritur konkurrencën e tregut ndërkombëtar. Yi makineri teng mirëpritur klientët në shtëpi dhe jashtë vendit për të vizituar dhe të negociuar të biznesit, të bashkohen duart në krijimin e të ardhmes!

 WhatsApp Online Chat!