• 9
  • 10
  • 11

Produkte

Ne fokus në dhëmb kovë makineri inxhinierike, bulonave, copa jo-standarde e zhvillimin, prodhimin dhe shitjet e ndërmarrjes kombëtare kryesor moderne.?

rast studimi

Ne ofrojmë një gamë të gjerë të Formacionet produktit
që pikërisht përshtatet për aplikacione të ndryshme dhe mjediset operative.

Rreth kompanisë

Ningbo yi teng makineri ndërtimi co., LTD.is një fokus në dhëmb kovë makineri inxhinierike, bulonave, copa jo-standard të zhvillimin, prodhimin dhe shitjet e ndërmarrjes kombëtare kryesor moderne. Biznesi ynë përhapur në të gjithë Kinën, Shtetet e Bashkuara, Kanada, Australi, Afrika e Jugut, Kili, Indonezia, Brazili dhe kështu me radhë më shumë se 50 vende dhe rajone.

Yi makineri teng e lufton veshin-rezistonin dhëmb kaluar pjesë të veshin për kryesor përparimin e teknologjisë të lartë makineri inxhinierike dhe zhvillimin e produkteve të reja dalin në pafund, mbulon dhëmbët ekskavator kovë, bllok dhëmb, lehtësimin, forca të blinduara të shpejtë lugë, thikë, thikë Angle, pin , shkrifërikator 8 seri dhe specifika të ndryshme të pjesëve të ngurta dhe pjesët metalike.
Kompania vazhdon në treg si udhëzim, të cilësisë përpiqet për zhvillimin e qëllimit të ndërmarrjes. Vazhdimisht të përmirësuar cilësinë e produktit, të rritur konkurrencën e tregut ndërkombëtar. Yi makineri teng mirëpritur klientët në shtëpi dhe jashtë vendit për të vizituar dhe të negociuar të biznesit, të bashkohen duart në krijimin e të ardhmes!

Kontakte ac turpis quis ligula lacinia aliquet. Mauris ipsum. Nulla metus metus, ullamcorper vel, tincidunt sed, euismod në, nibh. Quisque volutpat condimentum Fusha e kërkuar. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia Nostra, per inceptos himenaeos. ante Nam nec. lacinia Sed, urna jo tincidunt Mattis, tortor neque adipiscing Diam, një cursus ipsum ante quis turpis. Kontakte ac turpis quis ligula lacinia aliquet. Mauris ipsum. Nulla metus metus, ullamcorper vel, tincidunt sed, euismod në, nibh.

Kontakt Aichi

Për pyetje në lidhje me produktet tona apo çmimores, ju lutem të lënë email-it tuaj për ne dhe ne do të jemi në kontakt brenda 24 orëve.

WhatsApp Online Chat!