за нас

за нас

Ние се прават работите малку поинаку, и тоа е начинот на кој ние се допаѓа!

Нашиот тим

Ningbo Yiteng construction machinery co.,
LTD is a focus on  plow bolts, track shoe bolts, nuts ,pins for 20 years .
Our business spread all over China, the United States, Canada, Australia,
South Africa,Chile, Indonesia, Brazil and so on more
than 50 countries and regions

Ји Teng машинерија на абење отпорен борби минатата заб носат делови за водиме врвот инженеринг машини технологија и развој на нови производи се појавуваат во бескрајно, опфаќа багер кофа заби, заб блок, ослободување, брзо лажичка оклоп, нож, нож агол, игла , scarifier 8 серија и различни спецификации на цврстите делови и метални parts.The компанија опстојува на пазарот како насоки, на квалитетот се залага за развој на целите на претпријатието. Постојано подобрување на квалитетот на производот, подобрување на конкурентноста на меѓународниот пазар. Teng Yi машини добредојде на клиентите во земјата и странство да ја посетите и да преговараат за бизнис, за да се приклучат на рацете во креирањето на иднината!

 WhatsApp Онлајн Chat!