• 9
  • 10
  • 11

производи

Ние се фокусира на инженеринг машини кофа заб, завртки, нестандардни парчиња на развој, производство и продажба на националните водечки модерна претпријатие.?

случај студија

Ние нудиме широк спектар на производи тиа
кои точно одговараат за различни апликации и оперативни средини.

за компанијата

Ningbo Teng Yi градежни машини ко., Ltd фокусира на инженеринг машини кофа заб, завртки, нестандардни парчиња на развој, производство и продажба на националните водечки модерна претпријатие. Нашиот бизнис се шири низ цела Кина, САД, Канада, Австралија, Јужна Африка, Чиле, Индонезија, Бразил и така на повеќе од 50 земји и региони.

Ји Teng машинерија на абење отпорен борби минатата заб носат делови за водиме врвот инженеринг машини технологија и развој на нови производи се појавуваат во бескрајно, опфаќа багер кофа заби, заб блок, ослободување, брзо лажичка оклоп, нож, нож агол, игла , scarifier 8 серија и различни спецификации на цврстите делови и метални делови.
Фирмата опстојува на пазарот како насоки, на квалитетот се залага за развој на целите на претпријатието. Постојано подобрување на квалитетот на производот, подобрување на конкурентноста на меѓународниот пазар. Teng Yi машини добредојде на клиентите во земјата и странство да ја посетите и да преговараат за бизнис, за да се приклучат на рацете во креирањето на иднината!

Fusce AC turpis quis ligula lacinia aliquet. Mauris ipsum. Nulla metus metus, ullamcorper Вел, tincidunt сед, euismod во, адаптер. Quisque volutpat condimentum Задолжителни полиња. Класа aptent taciti sociosqu реклама litora torquent по conubia Ностра, по inceptos himenaeos. Нам неспомнати на друго место Анте. Сед lacinia, urna не tincidunt Матис, tortor neque adipiscing дијаметар, на онорум ipsum ante quis turpis. Fusce AC turpis quis ligula lacinia aliquet. Mauris ipsum. Nulla metus metus, ullamcorper Вел, tincidunt сед, euismod во, адаптер.

контакт Aichi

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.

WhatsApp Онлајн Chat!